Tüm Şehirler

Biletix 100 TL Hediye Çeki

Biletix 100 TL Hediye Çeki

25 adet çek hediye edilecektir.

Çekiliş Son Katılım Tarihi ve Saati: 26.09.2023 - 23:59

Hediye Çeki Geçerlilik Süresi: 26.09.2024

Hediye Çeki Detayları: Biletix perakende satış noktalarından ve biletix.com internet sitesinden satın alınan tüm etkinlik biletlerinin ödemesinde kullanılabilen ön ödemeli bir koddur.

Paylaşılan kodu biletix.com internet sitesinden ve perakende satış noktalarından aldığınız tüm etkinlik biletlerinin ödemesinde kullanılabilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Çekilişe katılmak için aşağıda bulunan alanları eksiksiz ve doğru
bir şekilde doldurduğunuzdan emin olunuz.

  • Çekilişe 18-30 yaş arası gençler katılabilir. MERNİS üzerinden yaş kontrolü yapılacaktır.
  • Çekilişe katılmadan önce sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  • Çekiliş sonuçlandıktan sonra 48 saat içinde kazananlar çekiliş sayfasında açıklanacaktır.
  • Kazanan kişilerin hediyeleri sisteme giriş yaptıkları e-posta adreslerine sonuçlar açıklandıktan sonra 48 saat içinde gönderilecektir.
  • Hediye biletler veya hediye çekleri kazanan kişilere ait olup satılamaz ya da devredilemez.
  • GNS; çekilişlere katılım şeklini veya katılım koşullarını değiştirme veya sonlandırma hakkına sahiptir. Çekilişe konu olan etkinliklerin organizatörleri tarafından kaynaklanan iptal ve tarih değişikliği durumunda değişikliğin yapıldığı tarihten itibaren yeni koşullar web sitesi üzerinden kullanıcılara iletilir.
  • Çekiliş kapsamımız sadece hediye bilet ve çeklerdir. Bunun dışındaki tüm ulaşım, konaklama ve diğer masraflar çekiliş detaylarında aksi belirtilmedikçe kazananlara aittir.

sıkça sorulan sorular

Çekilişlere 18-30 yaş aralığındaki (18 yaşından gün almış ve 30 yaşını doldurmamış kişiler) tüm gençler katılabilir. Çekilişlere katılım için belirtilen yaş aralığı dışında başka bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Çekilişe katılım sırasında sizden istenilen bilgiler MERNİS’ten kontrol edilecektir. Eksik veya yanlış beyanda bulunanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Çekilişler aracılığıyla sinema, konser, tiyatro, müzikal, stand-up, dans gösterisi biletleri, futbol, voleybol, basketbol maçı biletleri, seyahat, gezi biletleri ve hediye çekleri hediye edilmektedir.

Çekilişe katılmak için “Güncel Etkinlikler” arasından dilediğiniz etkinliği seçip başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak tamamladıktan sonra çekilişe katılmaya hak kazanırsınız.

Bu platformda bulunan çekilişlere katılım tamamen ücretsizdir.

Çekilişlere katılım konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır. Platformda yer alan tüm güncel etkinliklerin çekilişlerine katılım sağlayabilirsiniz.

Platformda yer alan birden fazla çekilişe aynı anda katılabilirsiniz. Bu konuda bir sınırlama bulunmamaktadır.

Aynı çekilişe yalnızca bir sefer katılma hakkınız bulunmaktadır.

Çekilişler, sistem tarafından başvuruların otomatik olarak taranmasıyla gerçekleşmektedir. Sisteme manuel bir müdahale söz konusu değildir.

Her bir çekiliş farklı tarihlerde sonuçlanmaktadır. Çekilişlere katılım sonlandıktan itibaren 24 saat içinde kazanan kişiler, bu platform üzerinde ‘Geçmiş Etkinlikler’ sayfasında ve sosyal medyada (Instagram ve Twitter) @gencnesever sayfasından açıklanmaktadır.

Çekiliş sonuçları bu platform üzerinde, “Geçmiş Etkinlikler” sayfası ve sosyal medyada (Instagram ve Twitter) @gencnesever sayfasından açıklanmaktadır.

Kazanılan hediyeler, kişilerin başvuru formunda belirttiği e-posta adreslerine sonuçların açıklanmasından itibaren 48 saat içinde gönderilmektedir.

Eğer etkinlik tarihinde kendi imkanlarınla o ilde olacaksan katılabilirsiniz. Çekiliş kapsamımız sadece hediye bilet ve çeklerdir. Bunun dışındaki tüm ulaşım, konaklama ve diğer masraflar çekiliş detaylarında aksi belirtilmedikçe kazananlara aittir.

Kazanılan hediye biletleri veya hediye çeklerini yalnızca kazanan kişiler kullanabilir. Hediye biletler veya hediye çekleri başka bir kişiye devredilemez ve satılamaz. Biletin kullanımı ve sorumluluğu yalnızca kazanan kişiye aittir.

Güncel çekilişleri bu platform üzerinden ve sosyal medyada (Instagram ve Twitter) @gencnesever hesabı üzerinden takip edebilirsiniz. Güncel çekiliş duyuruları sosyal medya üzerinden yapılacaktır.

Platformda yer alan hiçbir etkinlik Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenmemektedir. Gençlik ve Spor Bakanlığı yalnızca hediye biletlerin dağıtımına aracılık etmektedir.

Sizlerden gelen dönüşleri her zaman dikkatle okuyor ve değerlendiriyoruz. Sizler için “Arkadaşınla Git!” çekilişlerini başlattık. Çekiliş sonucunda kazananlardansanız dilediğiniz arkadaşınızla etkinliğe katılmanız için size kazandığınız bilete ek olarak bir bilet daha hediye ediyoruz.

“Arkadaşınla Git!” çekilişlerinden herhangi birini kazandığınız taktirde yanınızda istediğiniz kişiyi götürebilirsiniz. Size eşlik edecek kişiyle ilgili olarak herhangi bir yaş, meslek, cinsiyet sınırlaması yoktur.
© 2022 T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı. GNS platformu bir Gençlik ve Spor Bakanlığı markasıdır.